Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cashback

    őstag

    válasz HUfantom #6643 üzenetére

    Hát nem tudom.
    Én érzékelem ha valami nem stimmel a géppel. És extrém felhasználó vagyok. :DD
    Ha már a boot idő is több mint a megszokott, már zavar.

    Jól értem hogy van egy 3Tb-os RAID köteted? :D

    Pont azon gondolkoztam hogyha 2*120Gb-os vinyót összerakok... mit kezdek akkora C' meghajtóval... :Y 240Gb
    Win7+driverek+Office+film, zene és egyéb segédprogramok... ezek összegében is csak 35Gb-ot vesznek fel. Most 100Gb-os particióm van. 65Gb hever parlagon.

    Én egyébként úgy vagyok az újratelepítéssel hogyha gond van... számold ki mennyi időt vesz igénybe még kitalálod a megoldást... mondjuk a te esetedben utána olvasgatsz, beszélgetsz róla fórumokon... 3-4nap alatt lehet is rá megoldás. És ha megvan akkor még jön 1-2óra még az adatokat átmókuskodod ahogy kell.

    Ha reinstall mellett döntesz. Fogsz egy papírt akár és leírod mik azok a programok amiket jelenleg használsz. Beállításokról akár mentés is készíthető.
    Maga az op rendszer feltelepítése 1-1,5óra. Programok és egyéb beállítások 1-2óra alatt elvégezhető. Szóval maximum 4óra alatt megoldható a dolog és 100% hogy tökéletes a folyamat.

    XP-nél sem volt olyan sima ha alaplap csere volt. Proci, ram, vga és egyéb hardverekkel nem foglalkozott. Alaplapra az is háklis volt.

    [ Szerkesztve ]

    Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

Új hozzászólás Aktív témák