Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gicz

    addikt

    beléptem a klubba ma egy 50st60-al :)
    sokkal nagyobb érzetre mint a 42"!

    egykét észrevétel (első plazmám):

    a ditherzaj ocsmány dolog. itt jön képbe a nézési távolság táblázat, kb 2-től már nem látszik (még szerencse, mert most küldeném vissza a boltba.)

    vibrlálás van, 60hz-en brutál nézhetetlen nekem, 24p (96hz) módban sokkal kevesebb, de az nem igaz hogy nincs, fárasztó a szemnek szerintem.

    a beszámoló és tesztek alapján sokkal brutálabb feketét vártam (inky black-ként emlegették tesztek, meg hogy a pl avforumon, hog y alegfeketébb tv-k között van amit valaha teszteltek.) szóval ez a része nekem picit csalódás. sötét szobában nemaz h észre lehet venni ha nagyon akarod, hanem szabályosan világít. nyilván sokkal feketébb mint az LCD-m volt, de mostmár tudom, nagoyn várok az OLED-re.

    pixelhibám nincs, látószög nagysága istenkirályság. ezenkívül hallani mindenféle búgást. táp vagy panel, nem tudom, változik az erőssége fehérség, és frekvenia hatására is.

    összességében elégedett vagyok vele, sokkal jobb mint az LCD volt, együtt kell élni a technológia gyengeségeivel.

    egyébként mindenzt true cinemán, 50-es kontarszton, 0 fényerőn 50 élességen és minden "képjavítót" kikapcsolva tapasztaltam.

Új hozzászólás Aktív témák