Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz weux #4571 üzenetére

    Pontosan erről a két modellről ment pár HSZ-szel szemben a pro és kontra, az előző HSZ-emben is erre utaltam, hogy döntened kell a jobb képminőség (42G30), vagy a nagyobb képméret (50U30) között. Neked kell tudnod, melyikre van jobban szükséged. A 42G30 elég sok lényegi dologban (megjelenítéssel kapcsolatban) nyújt többet az U30-nál, ezen felül funkciókban is többet nyújt, több csatlakozó van rajta, tükröződésgátló bevonattal van ellátva, stb., viszont ugye 20 cm-rel kisebb képátlóban, mint az 50U30. A nézési távolságodra az 50" sem nagy, sőt, lehetne nagyobbat is venni ilyen távolságra. Nem könnyű a döntés, de ezt neked kell meghoznod.

    Popcorn A-210 tulajként tudom mondani, hogy szerintem talán az egyik legjobb ár/érték arányú készülék volt tavaly, kiváló anyaghasználattal és működéssel, de nagyon ne éld bele magad, mert kifutott termék lett és nem igazán lehet beszerezni már, maximum használtan. Az utódkészülék az A-300 viszont horror drága és az már szerintem sem éri meg az árát.

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák