Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • robotkutya

    tag

    válasz Dinadan #6453 üzenetére

    A jó és reális ár 2009-ben fogalma azért erősen függ attól, hogy melyik hónapot nézed... Szerintem ami reális, az az ötvenezer forintos többlet a Pana készülékért, még akkor is, ha nincs benne korrekt tuner. Az enyimben van, oszt mit érek vele, nem fog semmit az antenna. Később talán jól fog jönni, de legrosszabb esetben az mpeg2-es típusokhoz majd vesznek az emberek egy set top boxot.

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz Dinadan #6453 üzenetére

    Már ne is haragudj de hatalmas baromságot írsz. Azért, mert találtál 200 eFt-ért egy gyengére sikerólt 50"-os Samsung modellt, amiben van mpeg4 tuner (hurrá, mit kezdesz vele?) - és amit valószínű nem véletlen tett ilyen gyorsan akcióba a MM, ha volt ilyen akció egyáltalán - azt mondani, hogy na ez a korrekt árazás és leszólni a Pana legújabb 50"-os HD-Ready TV-jét, ami 4 hónapja jelent meg és már most csak 250 eFt... pfff... nevetséges. Amúgy meg hozzátenném, hogy az árgép.hu szerint a legolcsóbb kókány webshop-ban is 240 eFt az általad említett Samsung TV. Egyébként meg tele van az említett modellel a használt TV piac, igen sokan szabadulnak tőle, biztos azért, mert olyan prime termék.

    Az is ökör, aki az mpeg4 tuner miatt megveszi ugyanazt a TV-t (50X10Y) 50 eFt-tal drágábban. Mire megy vele? Az összes káble szolgáltató adja STB-ot. Szerintem nem sok olyan TV-felhasználót tudsz mutatni, aki ma Mo.-n a TV-je beépített mpeg4 tunerjét használja. Akinek az kell, az meg is érdemli, hogy ennyivel többet adjon az ezzel szerelt TV-ért. Tökéletes fullHD TV-adást kapok a szolgáltatómtól úgy, hogy mpeg2 DVB-T tuner van a TV-mben és semmire nem mennék az mpeg4 tunerrel sem, ugyanúgy, ahogy az mpeg2-vel sem megyek semmire.

    Meg azért hozzátenném, hogy hasonlítsd már össze az 50B450 képét az 50X10-ével, olvass el pár tesztet!

    Mondjuk ezt nem hittem volna, hogy valaki 2009-ben (válságperiódusban) azt mondja egy vezető gyártó új, 50"-os HD-Ready TV 250 eFt-os árára, hogy irreálisan magas. Gondolkozz már kicsit! Egy évvel ezelőtt egy ilyen TV-t 400 eFt-ért vágtak volna hozzád. Konkrétan a 42PX80 új ára is 290 eFt volt 2008. márciusában. Azért mert a magyar átlagbér alacsony, hadd ne adja már ingyen a gyártó a TV-it a szegény magyar mély-szegénységben élő családoknak.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Aktív témák