Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Dinadan

    csendes tag

    válasz DM-Fan #6458 üzenetére

    Már régóta olvasom a fórumot és látom, igazi, elkötelezett Panasonic Funboy vagy... :D

    - A B450 is kb. 4 hónapja jelent meg... Bár nem értem, hogy ez a "melyik modell mikor jött ki" most hogy jön ide...
    - Senki sem hívatkozott az árgép.hu-ra. A MM-ben (Budaörs, Westend) volt (vagy még most is) a készülék akciósan 200.000 pénz. ANNYIT MEGÉR szvsz., ennyit írtam csak. :R
    - Ehhez képest egy hasonló kategóriájú Pana pedig NEM ÉR MEG 290-300pénzt, ez a saját véleményem. Legalábbis én biztos nem adnék érte annyival többet. De látom ez a "leszólás" volt a vörös posztó :o , és máris jött a reakció, ahogy egy kiköpött "Panasonic Funboy" részéről elvárható.
    - Különben meg, mit kezdesz az MPEG-2 tunereddel? Az az ökör, aki 2009-ben egy ilyen modellt egyáltalán forgalmaz hazánkban, holott köztudott, hogy az MPEG-4 lett az itthon elfogadott jövőbeli szabvány. A Philips, LG, Sony, Toshiba, Samsung, stb. miért azzal forgalmazzák már idei modelljeiket? Csak a JVC még ilyen tökkelütött, hogy MPEG-2-vel jön idén nálunk piacra. S miért is kér érte 50ezer felárat a Pana Magyarország???
    - Én is kitűnő full-HD képet kapok a szolgáltatómtól, bár újfent nem értem, hogy miként jön ez ide és pláne miért kell ezzel dicsekedni? :F
    - Tesztekről meg annyit, hogy irányadóként és információforrásként hasznosak, de nem vehetők szentírásként. Mert ugyebár itt van mindjárt ez:
    http://www.techradar.com/reviews/audio-visual/televisions/plasma-and-lcd-tvs/panasonic-tx-p50x10b-570915/review
    3 csillag az 5-ből?? Ejnye-bejnye! Ha ennek valaki felülne, biztos meggondolná kétszer is, hogy ezt válassza-e? Tudom persze, hogy máshol (pl. Trustedreviews) pedig megdícsérték, csakhát melyik véleménynek is higgyünk? :F

    Ja, nekem NINCS Samsung plazmám! Panasonicom van. :K
    De legalább nem vagyok érdekelt, hogy melyiket dícsérjem. A beírásaidat olvasva pedig nagyon kilóg a lóláb... :P

Aktív témák