Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Denyiro

    tag

    válasz TPeti #47410 üzenetére

    Én már annak is örülnék ha egy jó minőségű 2D plazma itt kuruttyolna a szobámban és bájosan szemezne velem. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Denyiro

  • Tanisz

    senior tag

    válasz TPeti #47410 üzenetére

    Igen, egyetértek,vannak jó 3D-s filmek,nem is ezt mondtam, de lássuk be, hogy ezekért a filmekért még nem igazán éri meg egy átlag falhasználónak 300e+ kpt vagy jóval többet kifizetni,szerintem :)
    Ha majd 200e HUF alatt lesznek ugyan ilyen 3D tévék,akkor elgondolkodik rajta az ember.
    Mondom én, mint teljesen laikus és hozzá nem értő ember.
    Persze, ez lehet nem sokat ér, hisz ez csak személyes véleményem és logikázásom :)

    Néztem már meg jó pár 3D filmet moziban IMAX, nem IMAX. Tetszettek, van jövője a dolognak, de hiába lesz valami csodaszuper 3D-s ha sz@r a film:) Pl. Resident Evil 3, szeretem a RE sorozatot, de ami az volt, hát hagyjuk :)
    Múltkor a jó öreg CRT-n néztem meg az Avatart 2D-ben és úgy is élvezhető volt, (lehet megköveztek) azért mert jó a film,v agy épp engem leköt.

    Játékokkal is így vagyok, hiába csilli-villi egy játék, ha mégsem köt le, nem érdekel a sztori, vagy a játékmenet megette a fene, szerintem az ember a 3D-vel is így van:)

    Ezért mondom, hogy egyetértek veled, hogy bokaf.sós tud lenni a dolog, de amíg ennyi az annyi, hát...erősen meggondolandó, hogy megéri-e az a bizonyos plusz. Főleg, hogy még blue-ray lejátszót kell vennie az embernek, meg kell vennie azt a bizonyos filmet, tartalmat,amit 3D-ben akar megnézni, aztán a szemüvegekről nem is beszélve.

    http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz TPeti #47410 üzenetére

    A Captain America FAKE-3D, de 2D-ben szerintem nagyon jó a képminősége (nem ez lesz az új kedvenc teszfilmem, de nagyon renben van).

    A legutolsó Harry Potter-rel viszont vigyázzatok. Ugyan úgy túl van sötétítve, mint az első rész, és ugyan úgy végig rajtavan a képen valami, ami úgy néz ki, mint a film-grain, de nem az, mert egy full statikus zajmintázat (talán valami olcsó static dither az utómunkából a sötétség miatt banding ellen). És ezen felül most még be is lett zöldítve az egész film, nem tudom miért.

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Aktív témák