Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    Sziasztok......

    Nagy gondom van:
    Adott két épület egymástól 20m-re, és ezek között kellene hálózatot kialakítani. A másik épületbe fut be a net, és ezt szeretnénk megosztani....

    Most egy mikrohullámú netem van és ezzel elég rosszak a tapasztalataim (100-300-as ping), bár elég messze is vagyok az adó toronytól........

    Na most a kérdés az lenne, hogy mivel lenne érdemes megoldani ezt a távolságot, Wifis router+külső antenna+neki is egy antenna+router vagy AP, vagy egyszerűen egy router és kültéri kábellel áthúzni a netet.........

    Az utóbbi az egyszerűbb (és olcsóbb), de a wifis megoldás nem annyira "szemetszúró"..... Magyarul nem látják az áthúzott kábelt... :DDD

    Nekem csak annyi lenne a fontos, hogy stabil és gyors netem legyen (5 Mbit-es net lenne megosztva).......

    Mennyire bírják mondjuk egy padlás hőmérsékletét a routerek ?? Mert a legolcsóbb wifis megoldás az lenne, hogy egy routert és egy AP-t kiarknánk a padlásokra nem??? Akkora távot még egy gyári antennának is át kéne vinnie......

    Routernek egy Edimax BR-6504N Wireless routert néztem ki......

    Előre is köszi és bocs hogy ha már volt ilyen kérdés/válasz de munkahelyről nincs időm visszaolvasni...... :B

Új hozzászólás Aktív témák