Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kicsiii

    tag

    Sziasztok.
    Próbáltam megtalálni a problémám és megérteni itt a forumon, de sajnos nem sikerült.
    Nemrég kötötték be a netet, de ahoval költöztem csak PR telekom volt, és csak olyan modemet köthettek be ami maga a router is. Technicolor TC-7200.20 tipus. Elég nagy a ház és van egy erősebb routerem, amit szeretnék használni, mert jobb sebességet biztosít a hálózatban. linksys ac1900. Amit szeretnék megoldani, mivel nem tudom ebbe bekötni egyből a netet, mert koax kábellel a pr routerbe csatlakozik az internet, és abból egy lan port kimenettel a linksysbe átirányítottam a netet. Működik rendesen, amire nekem kell. Viszont meg szeretnék nyitni egy portot pl, torrent kliensnek, vagy esetleg játékoknak, akkor nem tudom ezt megoldani. Próbáltam mind a két routeren ugyan azt a portot megnyitni, de nem működött. Próbáltam az első routeren a második router ip jére azt a portot, a második routeren meg a gép ipjére, de így sem tudom megoldani. biztos én csinálom rosszúl, de az itt olvasott lehetőségekből nem tudtam sajnos rájönni, hogy melyik oldhatja meg az én problémám, ezért nagyon hálás lennék egy kis személyre szabott segítségnek. Előre is köszönöm, ha valakinek van ötlete. :R

Új hozzászólás Aktív témák