Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz LonGleY #21174 üzenetére

    Windows 7, IE11 telepítése:

    You've installed Internet Explorer 11
    You need to restart your PC before you can use your new browser.

    You've installed Internet Explorer 11 You need to restart your PC before you can use your new browser.

    Leborulok a nagysága előtt... :DDD

    Na jó, ez volt a gonoszkodás része.
    Egyébként valóban gyors, de túl sok feature-rel ez sincs gazdagítva. Igaz, jelenleg többet tud egy-két apró dolgot leszámítva, mint a Blinkes Opera. :DDD Meg mondjuk testreszabhatóságban is jobb, mint a Chrome. Ettől függetlenül nem fogok ráállni. :D Amúgy ők is összevonhatnák a bezáró, restore és ikonizáló gombokkal egy sorba a füleket, hogy az ablakfejléc ne foglaljon akkora helyet.

    Amit írtál, a tabok bezárásának módszere, magának a tabnak a kinyújtása tényleg nagyon jó ötlet.
    Példa, két fülnél is ilyen jó nagy téglalapra nyújtja, hogy be lehessen zárni, miután kiikszelgettem a többi fület, és továbbra is ekkora marad, egészen addig, amíg el nem viszem onnan a kurzort:

    IE11 - tabs

    Azalatt a 10 perces próba alatt arra viszont nem jöttem rá, miszerint lehet csoportosítani a füleket (amire írtad, hogy jó a színezése):

    IE11 - groups

    Itt a csoportosítás leszedése látszik csak, de az szürkén, mivel nincs csoportban, viszont csoportosítani hogy lehet?

    "A Bing is kezd sokkal normálisabb találatokat dobni, mint a Google..."
    Na ezzel viszont pöppet sem értek egyet, most hirtelen nem emlékszem konkrét példára, de épp nem olyan rég csodálkoztam rá, hogy valami szakmai kulcsszó keresésére milyen fura találatokat ad a Bing (valami OpenGL-lel kapcsolatos dolgot kerestem asszem, de már fogalmam sincs, mit), szemben a Google-lel (utóbbi valóban releváns találatokat adott). De mondjuk ennek túl sok köze nincs is az IE-hez (legfeljebb a Microsofthoz), ha már a böngészőelemzés kapcsán mondtad... :)

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák