Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csupa csaki

    tag

    Sziasztok,
    Remelem tudtok majd donteni obi vasarlas kapcsan. Alig egy eve foglalkoztat jobban a fotozas, szoval meg amatornek szamitok. Nos nemreg valtottam egy Panasonic Lumix G5-rol /ami jelenleg is meg elado :) / (MILC 4/3) egy Canon 70D re. Kit obival (Lumix G Vario 14-42mm f3.5-5.6 ) vettem anno a G5-ot, majd a kesobbiekben vettem hozza egy Lumix G Vario 45-200mm f4.0-5.6
    es egy Lumix G 20mm f1.7 ASPH obit. Ugy ereztem, hogy ez teljesen kielegitette az igenyeimet. Most hogy valtottam DSLR-re szeretnem nagyjabol hasonlo keppen felepiteni az objektiv taramat. Mivel a 70D ara kicsit borsos volt igy csak egy Canon 50mm f1.8 at vettem, mindig is almom volt.
    Amikkel szemezgetek most az egy Canon EFS 18-200 mm-es es egy Tamron 18-270mm-es vagy inkabb erdemesebb lenne egy Canon 70-300mm-es es egy a kit obival majdnem megegyezo, Tamron SP 17-50mm f2.8as? Ugye kit obit nem akarok venni, mivel azt mindenki tudja, hogy folosleges.
    Szeretnem megoldani egy objektivvel a dolgot, csak nem tudom, hogy ez mennyire menne majd a minoseg rovasara.
    Szeretek portrezni amire ugye ott van a 50mm-es, de szivesen megyek a termeszetbe, varosba is fotozni allatokat, epuleteket. A 18-200assal el fogom vajon tudni erni azt a hatast, amit anno a 45-200assal?
    Koszonom elore is a segitseget! Remelem mindent leirtam.
    Udv.

Új hozzászólás Aktív témák