Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kew

    senior tag

    hali!

    van egy canon mp150-es nyomim, ma bekapcsoltam, hogy nyomtatok pár oldalt, de sajna nemigazán megy...
    Bekapcsolás után rögtön kiteker egy darab papírt, lassan és érdekes hanggal, legalábbis még nem hallottam ilyet tőle. Ezekután próbálok nyomtatni, de a papíradagolójából jön egy mély ''csapódás'' hang (ezt se hallottam még) majd errort jelez a kijelzője és a képernyőn a progija is.

    képernyő hibaüzi:
    5100 - A FINE patron tartója nem tud elmozdulni.
    Szüntesse meg a papírelakadást vagy távolítson el minden olyan idegen tárgyat, amely gátolja a FINE patron tartójának mozgását, törölje a nyomtatást a számítógépen, és kapcsolja KI , majd BE a készüléket.

    A patronok mozognak rendesen, kiszedtem és visszatettem őket, nem segített. Idegen tárgy nincsen benne :)

    Magán a nyomtatón Error 2-es hiba villog, ez szokott, mikor kifogy a papír.
    E, 2 - Helyezze be újra a papírt, majd nyomja meg a [Fekete] vagy [Színes] gombot.

    A fenti két gombra nem reagál ez esetben. Ha nem rakok bele papírt, és utána jajong ezzel a hibával, reagálnak a gombok.

    Valszeg az adagolóbol jövő bumm hang okozza, mivel ez eddig nem volt. Amint ezt meghallom, már villogni is kezd a hibajelzés a kijelzőn. Nézegettem, de nem látszik semmi olyankor, mikor csinálja :(

    valami ötlet esetleg, hogy mi okozhat ilyet :F
    köszi előre is!


    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák