Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Klikodesh

    senior tag

    válasz Abu85 #8646 üzenetére

    Szerintem ugy nez ki, hogy sajnos valtozik es nem a pozitiv iranyba.

    Ha megnezed az 1366-os platformra konnyen ra lehetett ugrani mert amig nem jott ki az 1156 nem volt vetelytarsa.

    Most mivel az SB jott az SB-E elott, raadasul annyival elobb hogy par honap van a SB-E es az IB kozott. Tehat fizetett 2X annyit mind az alaplap mind a proci kb ennyivel dragabb >50% os teljesitmenynovekedesert ( skalazodas, orajel ) s az ivy meg ebbol fog elvenni, durvan 10% ot orajelnek, es 5% ot az optimalizacioknak koszonhetoen.
    A platformn adta elonyok egy olyan pici niche szegmenst jelentenek amit meg nem erdemes szamon tartani.

    Az IB-E es a Haswellnel ez meg rosszabb lehet hisz az utobbi az IBnel tobbet tehet az asztalra.

    Lararol, es a lovagokrol nem sokat tudni igy ott akarmi is lehet, minannyiunk erdeke hogy az Intel kellemes meglepetest okkozzon.
    Az IB igen szep gpu eredmenye a SBhez kepest most meg nem mond sokat amig az AMD eredmenyeit nem latjuk.
    De nem is igazan a compute teljesitmeny ami engem aggaszt a dologban hanem hogy mi lesz a gpukkal.
    Bar amennyire a konzol port era megkoveteli az upgradeket lehet hogy 2013-2014ben mar be fogjuk erni az apukkal is.

    "Elsősorban szerintem is az a fontos, hogy a tartalom kreálása ne kerüljön dollár tízmilliókba."

    Ebben nagyon igaza volt Carmacknek, elkepeszto belegondolni, hogy volt olyan level designerje aki egy teljes evet dolgozott egy palyan a Ragehez.
    Ez nyilvanvaloan nem fenntarthato es ahogy mondja egyre jobban meg fog latszani az motorok CCK-i fejlesztesenek az eredmenye maganak a grafikus motornak a kepessegeivel szemben a jatekokban.

    CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

Új hozzászólás Aktív témák