Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tag

    Sziasztok!

    Adott egy viszonylag régen jól működő gép. Az utóbbi időkben elkezdett fagyni. Fagyás alatt azt értem, hogy random időközönként megáll a kép de a gép dolgozik tovább TS-en beszélgetek tovább csak a képem beáll és amit ezalatt az idő alatt méregemben összekattintgatok azt egy idő után a nyakamba zúdítja és folytatódik tovább minden normálisan. Nem tudok rájönni mi történik ez idő alatt mert a képem áll Task managert hiába szedem elő nem tudom megnézni hogy épp mi történik mert a képem áll. Aztán pár másodperc - perc múlva mikor úgy dönt használhatom újra, addigra minden szuperál teljesen jól.
    Újratettem a windows-t, ugyan azokat a programokat használom mint azelőtt, ugyan az a vírusírtóm, semmi nem változott.

    Néha játék közben jön elő, néha már amikor bekapcsolom a gépet és elindulnak a programok és nyitok egy sima firefox-ot, vagy ha csak szimplán filmet nézek.

    Nem tudom hogy fogjak neki a hibakeresésnek, vagy hogy mihez kéne nyúlnom, vagy hogy hardver vagy szoftver hiba van.

    Szívesen fogadok minden ötletet, remélem tudtok segíteni

    Üdv Zsolt4

    Esküszöm hogy tudom mit csinálok.....

Új hozzászólás Aktív témák