Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Snoop-y

    veterán

    válasz Divi #10666 üzenetére

    Hat igen kis cegnel mindenes nagy cegnel meg mar semmit sem akarnak csinalni.

    Pelda:

    Feladtam egy hibajegyet hogy a US userek nem tudnak megnyitni EU oldalon e formokat mert az eu-s domain nincs benne a trusted siteok kozott es a form elhajtja oket a 3,14 csaba a security settingsre hivatkozva. Mondom pls allitsatok be Group policyban.

    Par perc mulva ramirnak communicatoron, hogy vigyem le a gepem a helyi helpdeskre.
    Mondom minek?
    Hat feladtam hibajegyet ez user oldali beallitas es nagyon szivesen megcsinaljak.
    Mondom arrol a hibajegyrol beszel amit most adtam fel?
    Igen.
    Mondom arrol amiben leirtam hogy a US usereknek kelle ezt beallitani tomegesen?
    Arrol.
    Legyszi olvasd el akkor megegyszer a hibajegyet. Ezutan nagy kuss. 10 perc mulva ramir a helyi helpdesk vezetoje. Mondom please ne akarjad hogy levigyem a gepem. De ok csak segiteni akarnak.
    Mondom akkor olvassatok el a kibaszott hibajegyet amiben kb csak az nem volt leirva mit irjal pontosan a group policybe.
    Eltelt egy nap mire megertettek es visszajott a hibajegy hogy ezt akkor tudjak beallitani ha egy US user ir nekik. ( hol a fejbelovos smiley? )

    IT helpdesk HP London 2015...

    [ Szerkesztve ]

    New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

Új hozzászólás Aktív témák