Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz ImI87 #7051 üzenetére

    Hát ez nagyon ízlés kérdése... Nekem pl full bejön, hogy így van elrendezve, mert 1 VGA-val és 1 PCI hangkarival pont kényelmesen beférnék, P6T DLX-al viszont pont nem. :D És ha nagyon kell az alsó PCIe még mindig szabad. Az elvetemültebbek pedig így akár 3 duplaslotos VGA-t is bele tudnak gyömöszölni, bár a legalsó necces picit.... Az meg a VGA baja, hogy tervezéskor gondoltak-e erre az elrendezésre (kap-e majd levegőt a felső kari). Pl. az NV GTX-eken (G92, GT200) azért van a hűtő hátulján a kis bevágás, hogy SLI-be kötve is kapjon a felső kari elég levegőt. [link]
    Atinál nem tudom, marad-e elég hely.... :F

    (#7052) Keldor papa:Az Extreme lockmentes procik mellett ez a nagy BCLK-hajkurászás nekem kicsit ilyen "szegény ember vízzel főz" feeling.. :D Normál használatra meg elég a 200-al kényelmesen elérhető 4200Mhz, maximalistáknak pedig akár 210-220 is meglehet, ami már 4400-4600Mhz :U .... Ennél meg aztán kevés tud többet hétköznapi körülmények között, még a D0-ok közül is. Amúgy meg 220-as BCLK felett már csak bencsekre jó az adott beállítás, a QPI link max 4ghz-ig jó, márpedig az 222-es BCLK-ban maximizálja a dolgokat, mivel 36 a minimum szorzó jelenleg. Afölött már mindenképp hazárdírozás a dolog, szóval nincs sok értelme, hacsaknem a szórakozás.... :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák