Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    válasz serito #3661 üzenetére

    Tényleg brutál ez a hűtő, 61 és 56 között mászkál a realtemp által mért hőfok. Ilyen órajel mellett ez tiszteletet érdemel. :K Ezzel a hűtővel lazán mehet 4 gigán 24/7-be, simán tudja hűteni. Egyébként le a kalappal, hogy ilyen kellemes feszekkel 3800-on stabilan megy a cucc. :C

    Thermalright pasztát nyomtam rá, amit a szetthez adtak. Jól eltalálhattam a pasztázást is. Ha meg lenne polírozva a talp, gondolom még jobb értékeket adna, bár ezek is elég jók, talán nincs is értelme políroztatni. :)

    szerk: azokat a rugós csavarokat ugye tövig be kell hajtani? Én behajtottam. :D

    Ja és még annyi, hogy nyugodtan vegyetek Tr Ultrát, aki ezen gondolkodik, mert el fog férni a P6TDeluxon. A gyári hűtővel az össze ramslot használható, még ez a hűtőbordás dominátor is elfér mellette az utolsó slotban, igaz 2 mm van köztük. Ha egy kicsit vastagabb a ram hűtése, akkor meg csak felfelé el kell csúsztatni 1 centit a ventillátort. Nagyon babán ki van ez találva. :DD Majd teszek fel képet, csak ki kell másolnom a gépről.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák