Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    válasz Sheltem77 #11467 üzenetére

    Én semmit nem adok 3DMark06-ra, mert az már akkor magasabb pontot ad, ha magasabb a CPU órajel, mert CPU limites beállítás az alap. Ha valaki 1920x1200, 8xAA mellett futtatja le, az már valamennyire ér is valamit, de akkor már inkább a Vantage...

    Az XP már egyáltalán nem gyorsabb, a Windows 7 önmagában sebességben is jobb, és szerintem a játékok is jobban mennek. Már a Vista is jobb volt erős proci és SSD alatt!

    32bit-nek megint nem látom értelmét, már 3GB ramnál sem, hiszen ma már több VGA 1-2GB memóriával rendelkezik, nekem ne vonogasson le sehonnan sem, nem azért van a ram a gépben, hogy ne legyen használva... ugyanez a véleményem különben a HT-ről is, ha már a CPU tudja akkor az legyen a "default".
    4-6-8GB ramnál meg még nagyobb hülyeség a 32bit, mert van, aki még ilyen konfignál is azt tette fel, HD4870 X2 mellé, hát egészségére. :DDD

    Én azt mondom, ha megfelelő hardver van a gép alatt, akkor Vista, vagy 7, sokkal gyorsabb lesz, mint az XP... de a 7 már 1GB ram mellett is gyorsabb állítólag, mint az XP, szóval fogadja el mindenki, hogy az a rendszer elavult már, így is többet volt életben, mint kellett volna...

    CoD2-n nem tudom mit kell trükközni, át kell állítani a kompatibilitást és megy is.:)

    [ Szerkesztve ]

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Új hozzászólás Aktív témák