Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Saw

    csendes tag

    válasz LuckyL #15482 üzenetére

    Szia LuckyL és Mindenki :)

    Röviden a történet,
    "2012" ben volt egy hálózat bővítsésem ,ahol a szerelő megállapította , hogy nem jó plomba van az órámon.
    "2013" meg volt az igazságügyi szakértői véleményezés az óra csalt az elműnek vissza is fizettek 77e forintot 1 hét alatt , mert terhelésen +10 % csalt feléjük...ez a vizsgálaton ott voltam , viszont a plomba vizsgálaton sajnos én balga nem ugye azt nem is írtam alá , De mivel a plomba ami 12 éves nem egyezik meg a lenyomata én ezt megbirizgálhattam , meg amúgy sem kel hozzá érni blabla , ezért egyetemes szerződést szegtem és fizessek 187.500.- forintot...
    "2013" én a békéltetőn megmondtam ,hogy bírósági itélet nélkül nem fizetek...ezt tartottam tartom is...
    Ami lényeges ,hogy az ELMŰ kiadta már 2 szer behajtásra , a történet...
    Egyszer sem jelezte azt hogy tudom bepanaszolni őket ha nem értek egyet velük
    UGye 3 évig lehet a fogyasztóvédelemnél...mint kiderült...
    "2019" meguntam a vesződést , és elindítottam az energetikai hivatalnál egy bejelentést...
    Semmilyen pontban nem találták hibásnak az ELMŰ t...
    - elhagyta a szerződésem ,nincs meg az eredeti...
    - 30 napon belül nem válaszolt a személyes megkeresésemre
    Nem akarom sorolni ,de ami a vicc ,hogy okiratot hamisítottak...
    UGyanis idéztek az igazságügyi szakértői véleményből ,ahol ez szerepel : megbontotta ill megbonthatták
    UGye nagyon nem mindegy a 2 szó és ráadásul az energetikai hivatal is aszisztál ehez...mert náluk is ott volt az eredeti szakvélemény mivel odaadtam...
    NEm vihetem a bírósgágra az ügyet jogi képviselő nélkül ... röhej...
    Ebben kellene a segjtség vagy meg győzés , hogy adjam fel...
    CSak ugye engem rosszul neveltek , mert nem szeretek feladni valamit , főleg úgy hogy totál birkának néznek.

    Röviden ennyi lenne ,bocsánat a hosszúságért.

    Köszönettel,

    Saw

Új hozzászólás Aktív témák