Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gergo5991

    őstag

    sziasztok, vannak olyan serulesek amik nem nevezhetoek munkabalesetnek, megis munkaban szerzett serules? pakolas kozben odacsipodott a kisujjam omlott belole a vér, azonnal be is lilult az egész köröm, mentem is a sebeszetre. Volt rontgen meg minden szerencsere nem tort el a kisujjam vége, de a köröm mozog rajta, ma kell mennem sebeszetre atkotesre. Munkaban ugy gondoljak 2-3 nap es mehetnek ujboldolgozni, de igy 2 nap utan is keptelen vagyok felemelni akar egy pohar vizet annyira fáj. Most nem ertem vagy en reagalom tul ezt a dolgot vagy telleg ez csak egy lepkefing. Fonoknek jelentettem allitolag lesz vagy mar volt irva jegyzokonyv, de a kolegak probaltak arra sarkallni hogy ne legyen jegyzokonyv irva, mondvan az sok papirmunka. Ha esetleg arra kerulne a sor hogy le kell venni a kormot szerintem az nem 1 hetes gyogyulas utan fog rendbe jonni hogy ujbol 20-30 kilokat emelgessek munkaban. Picit megalazva erzem magam mint ahogy fent is emlitettem azt mondjak 2-3 nap alatt rendbe jon ez.

Új hozzászólás Aktív témák