Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #34576640

    törölt tag

    Na ezt nem tudom, már mint hogy milyen jogon. Szerinted nem használják ki a multik a kiskapukat? Bejönnek Magyarhonban, 5 évig adómentesek aztán kivonulnak és másik néven jönnek be. Lehet már nem így van, de így volt sokáig. Jogosnak jogos de nem igazságos. Na most ők annyiért adják a rohadt kijelzőjüket amennyiért akarják és én ezt tartom igazságtalannak. Nézd, amikor én megvettem a telefont, akkor rohadt sokat gyűjtöttem rá. Tájékozatlan voltam és fogalmam sem volt, hogy egy ilyen kijelző csere gyakorlatilag drágább mulatság mint venni egy jó állapotú használt note4-et. És én ezt tartom igazságtalannak.

    Valószínűleg azért nem értitek meg a helyzetemet mert sosem kellett igazán szar munkát végeznetek (lapátolás, csákánnyal egy egész utcát felverni stb..) vagy sosem volt igazságtalan veletek a főnökötök. Nem futárkodtatok így sosem kellett még megállni tilosban megállnotok. Ti vagytok azok akik ilyen helyzetben a futár orra alá dörgölitek, hogy minek állt ott meg, vállalja a felelősséget. Közben meg azt nem látjátok, hogy egy 50 kilós csomagot kellet kiszállítania címre és ezt 150 méterről képtelenség megtenni napjában 30x. Erre azt mondjátok, hogy akkor minek vállal ilyen munkát. Ti ezek az emberek vagytok. Itt nem csak az én törött kijelzőmről van szó. Az egy piti dolog. Régen egy Hajdú mosógép 20 évig működött aztán ha valami elromlott benne a mosógépszerelő (mert akkor még volt ilyen) kicserélte. Jobban megérte akkor kicserélni a dolgokat mint újat venni. Manapság meg mi megy? Van egy x termék 2-3 év gyártói garanciával. Ha szerencséd van nem megy tönkre a gari után egyből de a nagy átlagnál kimutatható, hogy kb. 5-6 éven belül elromlik. Hozzáteszem, hogy nem az elavulással nem értek egyet. Nem azt mondom, hogy ne legyen 4K vagy 8K TV és mindenkit rákötelezek arra, hogy FHD-n nézze a minőségi műsorokat a kereskedelmi csatornákon. Akinek van pénze az vegye meg a minőséget. De legyen javítható! És én ennek szeretném a szabályozását KÉRNI. Bizonyára ha 60%-al olcsóbb lenne egy új kijelző (60K helyett ~20-25k) valószínűleg még ezzel az árréssel is hasznot termelne ezzel a samsung. Több ember javítaná meg a csere helyett a telefonját és a legfontosabb, hogy kevesebb szennyező anyag, műanyag használódna el. Kevesebbet pazarolnánk.

    Azt, hogy kit jelentek fel NEM TUDOM, hogy milyen jogalapon NEM TUDOM.

Új hozzászólás Aktív témák