Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri16

    senior tag

    sziasztok, szeretnek egy kis tapasztalatot leirni a sandisk sansa clip sportrol. meghalt a regi lejatszom (egy iaudio u3, amivel maximalisan elegedett voltam, de mar az eveit ledolgozta). ehelyett kerestem masikat. itt a forumon egyertelmu volt a helyzet, mindenki a sansa clip csaladot ajanlja, ezert en mar nem tettem fel sokadjara a kerdest, es megrendeltem a sport-ot (leginkabb a hoszabb akku ido miatt), kulonosebb utanajaras nelkul.
    ma megkaptam, es egyelore nagy csalodas (ha esetleg valamelyikre van megoldas, szivesen meghallgatom, eddig csak kb fel orat hasznaltam):
    - nincs rajta billentyuzet lezaro gomb. ok, hogy az alkotoja ezt ruhara csiptetve tervezte hordani, de azert ez igy nevetseges
    - ha zenet masolok a belso tarhelyre es a micro sdhc kartyara is, akkor nem lehet oket egy helyrol kezelni. ket kulon menupont van nekik.
    - ha a zenet albumok es eloadok szerint rendezve hallgatom (mint gondolom a tobbseg), akkor a szamokat abc sorrendbe rakja, es nem az albumon levo sorrend szerint. szerintem a normalis az albumon levo sorrend lenne, vagy legalabb valaszthato.. lehet folder modban hasznalni, akkor pedig a fajlok neve szerint rendezi sorba
    - halkabb mint a regi lejatszom. nem vagyok az a fajta, aki bombolteti a lejatszot, hogy mindenki a kornyezeteben is hallja, de ez keves. itthon csendes szobaban meg elmegy, de utcara halk lesz (meg kiprobalom). a regin max 3/4ig hasznaltam a hangerot. raadasul minden egyes bekapcsolas utan ha feljebb tolom a hangerot, akkor megkerdezi, hogy komolyan gondolom e. a fulhallgato egyebkent egy soundmagic e10
    - u3 utan az egesznek eleg gagyi erzese van - olcso muanyag, de ez mar szubjektiv, tudnek vele elni, bar ketlem, hogy kibir annyit mint az u3.

    egyelore fontolgatom, hogy holnap visszaviszem, es jobban utanajarok, hogy mit veszek.

    Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

Új hozzászólás Aktív témák