Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz Gyuri16 #22167 üzenetére

    hangerő: van benne egy menüpont ahol azt fogod látni EU.
    válassz valami mást. Az eu nem tudja hogy létezik élet 32 ohm felett és 110db alatt is.

    a többit nem tudom sajnos, mivel rockboxot használok a clip+on.
    gagyinak gagyinak tűnik meg érződik de bírják

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • wolfman

    veterán

    válasz Gyuri16 #22167 üzenetére

    - Billentyűzetet a bekapcsoló gomb egyszeri megnyomásával le tudod zárni (ha olyan mint a testvérei), majd ugyan azzal feloldani.
    - Sajnos igen, külön kezeli a belső tárhelyet és a kártyát. Ráadásul ha belekezdtél egy lejátszási listába, majd másolsz még rá, akkor előről kezdi, nem attól a számtól ahol abbahagytad. Apró dolgok ezek bizony, de beletenni ezeket a lehetőségeket nem hiszem hogy különösebb agymunkát igényelt volna vagy felárat.
    - Ezzel a lejátszóval csak és kizáróan folder módban van értelme zenét hallgatni, máskülönben összekutyul mindent. Szintén agyzsibbasztó. Viszont a folder mód meg korrekt, így ez engem annyira nem zavar.
    - Hangerőre a korábban említett EU-t állítsd át mondjuk amcsi szabványra, ahogy tetted.
    - A gagyi érzet sajnos megvan, bár ezt a SPORT verziót még nem használtam. Esetleg tudnál mondani róla valamit? Gombok nyomáspontja, recseg-e, mennyire pontosak az illesztések, csatlakozója masszív-e, recsegő burkolat stb stb stb.

    Én eddig sajnos az eddigi összes Sansa lejátszómmal pórul jártam (egy darabot mondjuk én ejtettem le, a többi magától szaródott el). Most is gariztattam egy Clip Zip-et, mert folyamatosan kiakadt véletlenszerűen zeneszámok végén, mintha vége lenne a lejátszási listának, de nem. Hardresetelés után jött csak helyre.
    Nagyon remélem, hogy most amit kapok már végre egy értelmes verzió lesz!!! :O

    [ Szerkesztve ]

    „Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

  • bucsher

    őstag

    válasz Gyuri16 #22167 üzenetére

    Pedig egyszerű a megoldás. Folder módban kell használni, és úgy átnevezni a fájlokat, hogy:
    01. első szám
    02. második szám
    Persze ha nem így akadod vagy nem vagy erre hajlandó, akkor részvétem, úgy tényleg szar :U

    In the pipe - five by five!

  • Gyuri16

    senior tag

    válasz Gyuri16 #22167 üzenetére

    sansa clip sport - tortenet folyatasa, megjott a varva vart firmware frissites: [link]

    a jo:
    - szamok sorrendje rendes id3 tagek szerint
    - le lehet zarni a billentyuzetet (tartva a vissza gombot)

    a rossz:
    - maximum 2000 szamot tartalmazhat az adatbazisa (kulon a kulso es kulon a belso memoria). Ez csokkentve lett 4000rol (jo frissites, ugye?)
    - vissza gomb most mar egyaltalan nem mukodik tallozasnal. lejatszas utan visszalep a szamok listajara, de utana mar egyenesen a menube megy. nem lehet a szerkezetben felfele lepkedni egyesevel.

    kozben sikerult elhagynom belole az sd kartyat is, egyszeruen kiesett az utcan..

    a forumon nyiltan le van irva, hogy a sport nem a kovetkezo fejlesztett tagja a termekcsaladnak, hanem egy butitott lejatszo, amit nem is terveznek a clip szintjere hozni. ha ezt tudtam volna nem veszem meg.

    [ Szerkesztve ]

    Nem vagyok egoista, csak uborkagyalu!

Új hozzászólás Aktív témák