Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    Azt hiszem, elb*sztam a motoromat. Csak nem bírtam kivárni a hétvégét, és vastagon megkenve kipufogó ragaccsal ("kipufogó cement" a Bosaltól) békocogtattam a helyére a ma gyártatott két kipufogó toldatot. Fél óra alatt betonkeménnyé lett, így a módosítás kvázi visszavonhatatlan. Aztán mentem egy 15 km-es kanyart a környéken.
    Na szóval, a moci hangja sacc per kábé a tizedére (!!!) csökkent, viszont penetráns tónusú lett. Mint egy szelephibás postásyamaha... :W Kipufogóhang alig van, viszont iszonyúan hallatszik a szívászaj és némi szelepzörej, meg a vezérműlánc hangja is (eddig egyiket sem hallottam még). A menetszél zaja is iszonyatos lett a nyitott (plexis) bukó alatt már hetvennél, eddig azt sem tudtam, hogy mi az... Egy icipicit talán gyengébb is lett, bár ez lehet, hogy csak bebeszélés. Volt pici ellenszél, nem is sikerült 90 fölé mennem. :F A városban eddig 50-nel járogattam, ott negyedikben szép rotyogós volt a hangja, most akaratlanul is 65-tel megyek. Érdekes...

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák