Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 30z.Samu

    félisten

    Sziasztok! Rég jártam erre. :) Igazából csak kérdezni szeretnék pár dolgot. Tegnap úgy esett a dolog, hogy indultam volna hazafele szeretett kis robogómmal, de hoppá, nem indul. Kiderült, hogy a benzintartály szépen kong az ürességtől, ezt az üzemanyagszint jelző számlájára írtam, mert amikor elindultunk, még azt jelezte, hogy tele van. Fél úton pedig hogy félig, na mindegy. Elmentem gyorsan egy Agip kúthoz, vettem kannát, bele benyát. Visszamentem, beleöntöttem, kb 20 percen keresztül szenvedtem vele, mire beindult végre és haza tudtam jönni. Ebből adódóan az a kérdésem, hogy ha kifogy a benzin esetleg, akkor a karbiban nem marad annyi, hogy pótlás esetén felpörögjön a motort hanem teljesen kiég belőle? Tehát amíg "rúgdostam" a gépet, addig járta át a rendszert a benya és csak úgy indul be? Van-e valami tanácsotok a kétütemű motor üzemeltetésével kapcsolatban? Azt az eladó anno mondta, hogy nem szereti, ha agyon pörgetik, meg hogy ne hagyjam, hogy az olajtartályból kifogyjon az olaj, de biztos van még valami praktika, amitől a gép kezesbárány lesz. :R Köszönöm válaszotok előre is!

    Sic Parvis Magna

Új hozzászólás Aktív témák