Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sick Boy

    őstag

    Szevasztok srácok!

    Hát nem tudom, hogy ide kell-e írnom, de megpróbálom.
    A következő a gondom: Adott egy komplett, kész esküvői DVD, menüvel, mindennel, kész struktúrával.
    Ki kellene cserélnem benne az egyik fejezetet.

    Odáig el is jutottam, hogy a DVD VIDEO_TS mappában tudom, hogy melyik az a VOB fájl, amit ki kellene cserélnem.
    A csere klipet átkonvertáltam egy videó átalakítóval (MP4 to VOB) VOB formátumúra, kicseréltem, kiírtam DVD-re, de az asztali DVD nem játssza le. Kiakad és újraindul, ha azt a fejezetet akarom megnyitni a menüből és újraindul a menü. A többi /érintetlenül hagyott/ fejezeteket rendesen lejátssza.

    Mit tanácsoltok, milyen programmal tudnám ezt megcsinálni?
    Régi Nero-m van, de a Windows azt mondja, hogy ismert kompatibilitási hiba van, és nem fog működni,. Amúgy azzal írtam ki a kész VIDEO_TS és AUDIO_TS mappaszerkezetet videó formátumra és abban nem ment...

    Megvan a készítés nyersanyaga, egy DVD képfájlban (.IMG kiterjesztésű), ezt pl. ki tudom nyitni WinRAR-ral, de nem tudok törölni, illetve beletenni dolgokat, mint pl. egy ZIP fájllal.
    Az IMG formátumot amúgy ki sem tudom írni, mert a Nero nem ismeri...

    Szóval keresek:
    1. MP4-> VOB konverter progit, ami ingyenes, és jó minőségben tud konvertálni, nagy bitsűrűséggel
    2. Olyan progit, amivel a .IMG képfájlban ki tudok cserélni egy állományt
    3. Olyan progit, amivel az IMG képfájlt ki tudom írni DVD-re

    Előre is nagyon köszi!

    Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

Új hozzászólás Aktív témák