Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bonaparte77

    csendes tag

    Ahoj,

    Irodai célra szeretnék FF lézer nyomtatót venni, túl sok nem lesz vele nyomtatva (0,5-2e oldal/hó), szempontok:
    - minél tovább bírja (most 10 év után dobtunk ki egy HP LJ 6P-t, ami asszem 1x lett javítva, nem hiszem h a mai darabok közül bármelyik bírná ennyi ideig de ne essen szét 1 év után mint egyes eldobható termékek)
    - eredeti kellékanyaggal minél olcsóbb üzemeltetés
    - duplex legyen rajta
    - max 100e
    - ne HP legyen

    Egy elég régi D-Link printserverünk van (LPT portos, raw és lpr módot is tudja), gondolom akkor elég ha egy LPT portos nyomtatót veszünk ami nem filléres fajta és akkor menni fog vele, nem kell külön hálózat, igaz?

    Első körben Kyo termékeket néztem meg, mindenekelőtt:
    FS-1300D
    FS-2000D

    Az egyik kb 50, a másik kb 100 e körül van, azon kívül, hogy drágább bele a toner és csak 100e oldalra van hitelesítve a dob, van vmi baja az olcsóbb modellnek amiért nem szabad megvenni? Csak mert ennek a szériának egy régebbi darabjáról (FS-1020) elég rosszakat olvastam

    Vmi más márkának van olyan darabja ebben az árban amit érdemes megnézni? Xerox, Samsung-ot néztem, a toner jóval drágább bele mint a Kyo-ba, OKI-ról rosszat hallottam (bár nekem kb 1,5 éve megy egy otthon de évi 3-4 e oldalnál nem használom többet), többit nem néztem.

    Előre is thx.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák