Hirdetés

Aktív témák

  • trollreign

    tag

    válasz spyduck #2851 üzenetére

    Mindenkinek mondanám, aki 160-200k körüli DELL N5010-zel szemezget, hogy TELJESEN nyugodt szívvel vegye meg, az anyaghasználattal és recsegéssel kapcsolatos problémák egyáltalán nem jelentősek

    22 gépet hoztam ma 0-ról használható állapotba (értsd partícionálás, oprendszer telepítése, egyéb szoftverek telepítése, kipróbálása), közben végig arra próbáltam rájönni, hogy azok, akik itt a fórumon becsmérlik az anyaghasználatot/szerelést, vajon mit láthattak rajta, de egyiken sem véltem felfedezni semmi komoly problémát, annyi kivetnivaló van rajta, hogy a kijelző körüli borítás kissé benyomható, nekem nem elég merev/masszív, de átlag felhasználónak ez szerintem nem jelenthet gondot.

    Az alsó lap matt felületű, kellemes tapintású, a fedlap csillogós, de abszolút ujjlenyomatmentes, a billentyűzet körüli borítás pedig szépen néz ki, csiszolt fém hatású csillogós műanyag, kis mértékben gyűjti az ujjlenyomatokat, de sokkal kevésbé, mint például a sokat istenített Y560A.

    Én MELEGEN AJÁNLOM a DELL N5010-et mindenkinek, immáron - a maiakkal együtt - 24 példánnyal volt dolgom, és egyikben sem találkoztam semmilyen zavaró problémával.

    Szeretném hangsúlyozni viszont, hogy nem tudom, hogy esetleg az olcsóbb példányoknak más-e az anyaghasználata és összeszerelése (feltételezem, hogy nem), de amikkel én dolgoztam, azok i3-as, 160-180k környékén kapható notebookok, illetve még drágább i5-el szerelt 220k-s példányok voltak.

Aktív témák