Hirdetés

Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    Már egy ideje dilemmázgatok, hogy mit vegyek, de úgy látszik körvonalazódik a választásom: Y570.
    Sokáig olvasgattam ezt a topikot, néha be is irogattam valamit, szöszmötöltem és sok notit megismertem. Nem akarok flamelni, illetve vitát indítani, mert testközelből még nem volt szerencsém az XPS l502-höz, de azért csak hangot adok elégedetlenségemnek: a dizájn. Nagyon sok képet/videót átnyálaztam az XPS-ről, de nekem valami hihetetlenül ocsmánynak tűnik. Pláne ha melléteszem az Y570-et. Azon szerencsések, akik találkoztak mindkét notival, tegyenek már helyre, hogy most csak nekem van izlésficamom vagy vannak még rajtam kívül, akiknek nem tetszik?

    Nyilvánvaló, hogy az XPS tulajok isteníteni fogják a hsz-em után a gépüket, de én nem fikázni akarom, ugyanis a jó anyaghasználat, a csodaszép kijelző és erős hardver a gyönyörű hangzás mind mellette szól. Viszont ez a dizájn, amit kapott, teljesen elveszi a kedvem tőle. A billentyűzetről nem is beszélve. Nem az anyagára és a világításra gondolok, azok minden bizonnyal a lehető legminőségibbek, hanem a stílusára, elrendezésére, valamint a numpad hiányára (tudom, több noti is van, amin nincs). Csak azért bosszant a dolog, mert egyébként az XPS lenne nálam a befutó. Nah mindegy, reagáljatok valamit. :R ;]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Aktív témák