Hirdetés

Aktív témák

  • TAKÍÍ

    tag

    Na emberek segítség kéne a haverom most gépet akar venni mert a régivel már a töke kivan :)
    10 perc míg bebootol és másik tíz míg megnyílik a firefox :DD
    mondja játék gépet akar és úgy 100 000 áldozna rá :)) de őt idézve nem fontos hogy a mostani legújabb játékok fussanak rajta az is jó ha régebbiek egy két évesek
    például most wanted call of duty és stb. ..

    na most én ki is néznék neki lehet egy jó gépet ami mondjuk az aranyközép út lenne de az tuti lenne 170 180 szerintem és az neki sok

    van egy másik távoli ismerőse aki valami cégnél dolgozik és ő összeállított neki egy gépet. és ezt a gépt neki ''okosba'' olcsóbban megtudja szerezni nettó áron valszeg.

    na most a gép adatai itt vannak: Nettó ár Bruttó ár

    ezek a nettó árak

    Proci:
    AMD
    Socket AM2
    Athlon64 3200 Box 512KB AM2
    2000MHz, L2 cache : 512kb 20 350 Ft.

    Ram:

    512MB PC2-4200 DDR-II 533MHz Brand 9 850 Ft.

    Alaplap:

    Asus
    Socket AM2
    ASUS M2V Socket AM2 ATX
    Athlon 64 X2/64FX/64, Sempron, VIA K8T890, 2000 MT/s FSB, 4xDDR2, 1xPCI
    Express x16, 1xPCI Express x1, 4xPCI, 2xSATA+RAID, 1xIDE, 1xE. SATA

    16 370 Ft..

    Winyó

    Samsung
    Samsung 160GB 7200rpm Serial ATA II 3év
    160 GB, 7200rpm, 8,9 ms, 8 MB puffer, 80GB/P, SATA II 3 év
    14 800 Ft


    videókari:

    Asus
    ATI
    Asus EAX550HM512 TD 256MB PCI-E HyperMemory
    HyperMemory, X550 grafikus processzor (400Mhz), 256MB DDR (500Mhz), 128 bit DDR, 16 lanes, VGA OUT (DUAL), DVI OUT, TV OUT 3 év
    11 880 Ft

    Dvd lejátszó

    Sony
    Sony 16x, DL, RAM DWG120A10 oem 2év
    16x DVD+/-R, 8x DVD+R DL, 4x DVD-R DL, 8x DVD+RW, 6x DVD-RW, 5x DVD-RAM, 48x CD-R, 24x CD-RW 2 év 7 690 Ft

    első véleményem a gépről: pfú am2 proci az jó az a mostani ''trend'' foglalatba tudtommal
    3200 as 2000 MHz annyi csak eléglesz mondjuk én biztos vettem volna (persze ha lenne pénzem)egy 3700 ast dehát csak jó ez is.Sajnos többet nem tudok róla mondani mondjátok ha valami gond lenne vele
    alaplap jó nem ismerem persze de ah igaz és jó látom tud késöbb is procit csréni benne mondjuk egy kétmagosra (x2) es
    Winyó végképp semmi bajom nekem is samsung van jó az sata 2 160 giga srácnak elég ennyi hely
    DVD lejátszót nem ismerem de csak nem lehet rossz ha Sony mondjuk ''light scribot''vagy mit nem látok rajta

    és a végére hagytama fekete levest a ramot meg a videókarit
    a ram tudom kevés én is mondtam hogy egy giga kéne már azé belöle de ez van ha majd nagyon nem elég vesz bele még egy ilyen 512 est, az alaplapba meg csak elfér
    A videókariban az ára volt a legilyesztőbb :Y :DD nem tok semmit róla nem ismerem. Így a sajátomhoz viszonyítom ami egy radeon 9600ami csak 128 megás és ennél sokkkal szarabb mhz kel és mégis fut rajta sok minden

    na összeségében én jó vételnek nézem a gépet 100 000 ért van enneél jobb gépis persze de az drágább
    a videókarit meg a ramot mondom az én gépemhez hadsonlítom ami egy 2500 as barton fél giga ram és a már említett 9600 as radeon ezen agépen tökre jól elfutott az underground egy és kettő maxba a most wanted már persze nem de még az is elég szép volt én megvoltam annyigrafikával elégedve a call of dutyt nem tudom
    elindulni elfog mivel sok mindent lehet a másik haveroma geforce 4 es én játszik vele :)

    aztán meg ha majd kiélte magát a régi játékokon fél vagy egy év mulva vesz bele félgiga ramot meg egy jobb videókarit.

    ''ha bárkinek bármi oka lenne rá hogy ez a frigy ne jöjjön létre szóljon most vagy halgasson mind örökre'' :))
    szal lehet oltogatni :) mit írtam rosszul mit gondoltam rosszul meg perzse egyéb vélemények/tapasztalatok a videókariról vagy bármi másróla konfigból.



    [Szerkesztve]

Aktív témák