Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Slowman

    aktív tag

    válasz Messer22 #6958 üzenetére

    Én mindenképp a gyűjtögetést egy K-x-et javasolnám ebbe a kategóriába, elég best buy és felül teljesíti a kategóriát, de ez már 140k (mindentől függetlenül, nem vagyok cső pentax fan egyáltalán). Szóval baromi jó lenne ha nem lenne egy irtó nagy hátránya szerintem, hogy a keresőben nem látod melyik fókuszpontot használod/választod nekem ez nagy hátrány. Természetesen ez nem mérvadó annak aki csak a középsőt használja vagy sok manuális üveget használ vele mert azzal úgy is csak a középső működik. Én speciel sokszor használom a többi fókuszpontot is kb csak a két legszélsőt nem használom, de csak azért mert azon már nagyon gyérül talál fókuszt. Ebből a szempontból pl a Pentax baromi jó mert, értelmesen vannak szétosztva a fókuszpontok nem túl távol és nem túl közel. Meg ugye nem gomb lenyomás és tárcsa tekergetés kombinációjával kell állítani körbe körbe lsd. Canon. Szóval ha átállítod Selectre a fókuszpontot baromi gyorsan tudod állítani (jó sportfotó közbe nem, de elég gyors szinte minden máshoz).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák