Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fecsy

    tag

    Sziasztok! :))
    Előre is elnézést kérek, ha nem jó helyen kérdezek...szeretnék Tőletek egy kis segítséget kérni.

    Egyik legjobb barátnőm megbízott azzal, hogy próbáljam meg eladni a Nikon / Tamron szettjét, mert ő semennyire nem ért hozzá. Sajnos nekem ezidáig kizárólag ultrazoom gépeim voltak (Canon SX20IS, most pedig Nikon B700), így én sem vagyok tisztában a használt tükrös gépek árával. Minden alkatrésznek megkereste Google barátom az (egykori) új árát, így azért be tudtam nagyjából lőni az egész szett lehetséges árát, viszont szeretném a lehető legjobb áron továbbadni, mert szegény most elég nehéz helyzetben van.

    A történet lényege, hogy tavaly szeretett volna elkezdeni egy profi fotós sulit, így a férje másodkézből vett neki egy (szerintem, tükrös gépek szempontjából is komolyabb) Nikon / Tamron szettet. Időközben született még egy baba, a férje pedig mindeközben otthagyta a családot. A tanfolyamból nem lett semmi, így most nagyon sokat számít, hogy milyen áron sikerül túladni a cuccon.

    Ezekről lenne szó:

    - Nikon D750 FX
    - Tamron SP 24-70mm F/2.8 Di VC USD
    - Tamron SP AF70-200mm F/2.8 DI LD(IF) Macro
    - Nikon Speedlight SB-910 3db különféle szűrővel (?)
    - Nikon AS-21 vakuállvány
    - Alsó markolat (utángyártott) akkumulátor és ceruza akkumulátor belsővel
    - MLL3 távirányító
    - Tamron állvány tartó gyűrű A001 + B01
    - Tamron napellenző 70-200 2.8 (A001)
    - Tamron napellenző SP 24-70mm (HA007)
    - Akkumulátor és töltő
    - fotós hátizsák
    - a váz es objektívek doboza, leírása

    A papírok szerint az objektívek 2016-os, míg a váz 2019-es vásárlás (utóbbi 2022-ig garanciás még).

    Arra szeretnélek Titeket megkérni, hogy segítsetek nekem kb. meghatározni az egész szettre egy árat, hogy az eladás során ne próbáljon majd senki irreálisan alacsony árral "megtalálni", és jómagam is jobban tisztában legyek azzal, hogy ez a készlet milyen kategória, mire használható és kik lehetnek a célközönség :C
    Mellékelek pár fotót, ha bármilyen fontos információt kihagytam kérlek szépen szóljatok. :R

    Nagyon szépen köszönöm előre is! :B :R

    [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák