Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Salak

    tag

    Sziasztok,

    Remélem jó helyre írok, a következőben kérném a segítségeteket. Édesapámnak szeretnénk születésnapjára egy új fényképezőgépet venni. Na most ő kicsit "régimódian?" tekint a témára, tehát neki a fényképezőgép azt jelenti, hogy annak van kiterjedése, nagy, van külön objektív része, szépen áll a kézben stb, mivel régen csak ilyen gépek voltak. Tehát a kompakt gépek kizárva. Viszont abszolút amatőr a témában, nincs semmilyen fotós múltja. Így egy olyan gépre lenne szükség, amivel nem kell sokat "babrálni" és állítgatni, hanem viszonylag "magától" alaphelyzetben is jó képeket lehet vele csinálni. Az igazi az lenne, ha létezne ilyen "alapgép", azaz, hogy ne kelljen még külön objektívet meg nem tudom mennyi mindent hozzá venni, tehát abszolút nem profi fotósnak kell, csak csináljon szép képeket és NE legyen "kompakt kinézete". (Pl a Canon 300D ilyen? :F Bármilyen márka érdekelhet,csak legyen könnyen kezelhető és szép képeket lehessen csinálni vele biszonylag kevés állítgatással. Tudom, kcisit furcsán írtam le, de én sem értek a témához, talán érthető így is azért. A keret 100k lenne rá nagyjából max, ha kicsit olcsóbb az nem lenne hátrány.

    Előre is köszönöm szépen a segítséget,
    salak

    "Winners never quit and quitters never win."

Új hozzászólás Aktív témák