Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t_a_m_a_s

    őstag

    válasz silly. #1785 üzenetére

    Úgy értem, hogy nem ismerem a gépeket kezelhetőség, ergonómia, képminőség, tartozékok szempontjából, mivel nem fotóztam még Canonnal (illetve egyszer egy 300D-vel csináltam vagy 15 képet...). Viszont volt már a kezemben 1000D (géptapizás szintjéig), de valahogy nem volt szimpatikus. Ezt próbáltam egy mondatba sűríteni az előző hsz-ben, de asszem nem sikerült :(

    Én más szempontok szerint választottam gépet ezek szerint (és mondjuk nekem csak a nikon d40-d40x-d60 között "kellett" döntenem, mivel a márka tuti volt), de engem pl semennyire sem zavart, hogy angol nyelvű a nikon menüje. Én úgy gondolkodtam, hogy az én felkészültségemhez bármelyik belépő szintű gép tudása, az általa nyújtott lehetőségek bőven elegek, és a fotóim így is jelentősen jobb minőségűek lesznek, mint a kis kompakt szappantartóval készítettek. Én azt a tanácsot kaptam, hogy jobb egy relatíve gyengébb képességű váz és egy jó objektív párosítása, mint fordítva, próbálom is ezt az elvet követni. Ezért a D40... Nekem a mai napig mindenre elég, nem érzem, hogy a gép korlátai miatt nem tudnék megvalósítani vele valamit.

    [ Szerkesztve ]

    Holnap majd jól beletépünk...

Új hozzászólás Aktív témák