Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz madgie #12320 üzenetére

    Mert ti (super)zoommániásnak bélyegeztetek. De való, nekem a milc, csak nem a G2.
    Segítséget kértem pár dolog miatt a G2nél, hogy valószínű én bénázok, vagy mi van, de erre fikázást kaptam hogy na ugye zoombuzi, nem ez való neked. Tisztelettel jegyezném meg, hogy én senkire nem fogtam, csak amikor a Nikon választottam a G2 hibái -NEM a milcek hátrányai, konkrétan a G2 hibái- akkor megint ezt a lemezt vettétek elő :R A következő milc túl drága ami már tetszik, így lett most dslr.

    Nex6/7 vagy X-E1 marhára kéne még mindig. OMD, vakuval & szebb vázban 14-54 2,8-3,5el(most nevetségesen drága ez a kombó sztem, de összevetném a 12-60 2,8-4-el is :) ), vagy tán a G5 is tűrhető lehet, bár oly üvegek egy fokkal szimpibbek.

    Na mindegy, én nem fakadok könnyekre, feltaláltam magam, csak nem csípem amikor ferdítenek, és egy hülyeséget igazolnak bármilyen történéssel.
    Písz :R

    lcee79: Olyan rövid? enyémhez majd 3× annyi, és relatív tömör...

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák