Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz bluyoo #53197 üzenetére

    Az a gondom, hogy nem tudom, hogy mostani procik milyen életkedvvel bírják a tuningot. Például gyakran renderelek videót, ilyenkor el tudnék viselni +500Mhz biztonságos tuningot, de csak ha nem forr fel tőle a proci. Semmiképp nem gyári hűtővel használnám, van egy Asus Silent Knight II-m LGA775-ről amit talán meg tudok menteni 775-ös konfigomból. Ha ez már túl elavult vagy nem illeszthető az új lapra, akkor viszont mást veszek rá, de nem gyári marad.

    A jelenlegi konfigommal is voltak gondok tuning terén, ezért nem vagyok biztos a tuningban. DDR2-es ramjaim 1066mhz-esek lennének, és ha beállítom a CPU órajelet megfelelően, hozzá a ramot, akkor egy rövid használat után kékhalál fogad... más emberek is próbálkoztak rajtam segiteni de sehogy nem jött össze a tuning, ezért mindkét opcióra kérek tanácsot.

    Esetleg még egy harmadik: a next gen intel prociról van valami előzetes hírünk már?

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák