Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jaanoo89

    aktív tag

    válasz forceberg #100445 üzenetére

    "Én az üzletet nem hibáztatom, mert a gyártó szinte 100%, hogy nem cserélné ki nekik a kicsit decenteres objektívet."

    Viszont ha valami új és akciós, az legyen új és akciós. Az ilyen eseteknél jelöljék meg, hogy újra dobozolt vagy kipróbált (kicsit csúsztatva kiállított) termék és azért kerül kevesebbe és mindenki eldönti, akar-e vele vesződni vagy sem. Azért ezt röhejesnek tartom, hogy veszel valamit, amiről azt hiszed, hogy új és ki tudja hány gazdája volt, hányszor koccolták neki ennek-annak, amit nem látsz, hányszor rángatták durván meg az objektívet (szalagkábeles m.zuiko 9-18 ami idő előtt fogja megadni magát emiatt), vagy éppen decenteres és előtted már öten visszavitték.

    Én szerintem feloldom ezt úgy, hogy akció nélkül veszem innentől kezdve ezeket, persze úgy sem lehetek biztos, hogy az tényleg új, de talán. Kellene valami gyári csomagolás, hogy pontosan láthasd, hogy a termék volt-e használva vagy sem, mert ez így simán megtévesztés, több százezer Ft-os termékekről beszélünk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák