Hirdetés

  • Szimpatikusnak tűnik a T Phone új generációja

    ma A Telekom saját márkás modelljeinek új generációja jelentős előrelépés az első T Phone-okhoz képest.

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • ROBOTER

    addikt

    Na üdvözlet az üzletből, első benyomások:
    - a zár még csendesebb, még kevésbé rázkódik, szinte észre sem venni
    - az EVF brutális, mind képminőségében, mind funkcionalitásában, és a betekintési távolság olyan, hogy szemüvegben is tökéletes, látom a kép széleit
    - a menü teljesen új, kicsit olyan Canonos
    - ami elsőre nem tetszik: az első tekerő olyan mélyen van, hogy nekem kényelmetlen, de van az a pénz, amiért megszoknám... :)
    - AF tracking elsőre elég komoly, kocsikat fényképeztem mozgás közben, néha átugrott a parkoló autókra a fókusz, de egyébként pontosnak tűnkt
    - belső térben, jó kis árnyékos helyen az ISO3200 tűnik komoly részletvesztés nélkül használhatónak, az ISO6400 már erősen szemcsés (JPG, kikapcsolt szűrés)
    - a 12-40 II-nek más a napellenzője, más a kupakja (más anyagból is van és más a mechanikája is)

    Letöltöttem egy rakás képet, majd kielemzem ha visszaérek. RAW+JPG mentés volt, de nem tudom még mi fogja megnyitni a RAW-ot.

Új hozzászólás Aktív témák