Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    Sziasztok!

    O12 leváltására nézelődök böngészők között.
    Régebbről hallottam a Maxthon-ról, így most melóban beüzemeltem kipróbálásra O12 helyett.
    Egész könnyen ment a váltás. Könyvjelzőket szépen átvette, "gyorshívót" kézzel kialakítottam, jelszavakat kell még megoldanom, de melóban nincs sok, így ez folyamatosan, ahogy éppen szükségessé válik ki lesz alakítva.

    Otthon viszont a jelszavakkal már gondban leszek majd, ha e-mellett döntök.

    Pár kérdés, amibe gyorsan beleszaladtam:
    - jobb klikkes menüt lehet-e szerkeszteni? (pl. kijelölt szövegen jobbklikk, majd keresés ezzel, ami kinyílik és ott fel lennének sorolva a keresők)
    - "gyorshívó"-ról kiválasztva egy elemet nem lehet visszalépni a megnyílt oldalról a "gyorshívó"-ra (be kell zárni az oldalt, majd új fület kell nyitni). Van erre megoldás?
    - fülbezáró X-et teljesen el lehet-e tüntetni MINDEN fülről? (jelenleg az aktuális fülön megmarad)
    - lehet-e csoportosítani a füleket, ahol a csoportokba szedett füleket össze lehet csukni egy fül szélességűre, majd ha szükség van rájuk kinyitni

    Amit tapasztaltam. AMD XII 240 proci + 3 GB memó (ebből 512MB IGP-nek) + HDD gépen
    - linket háttérben megnyitva egy oldalról, a szülő oldal görgetése akad a háttérben nyíló oldal betöltéséig
    - találtam flash blokkoló kieget, viszont a melós webes oldalakra beágyazott flash képvetítést teljesen kigyomlálja. Olyasmi lenne jó, aminél rákattintva elérhető a flash. Letiltva+engedélyezve már így működik. Érdekes...

    Hirtelen ennyi ami érdekelne, bár biztos lesz még 1-2 dolog menet közben

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák