Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz _BM_ #2760 üzenetére

    Szövegértésből elégtelen... Épp azt írtam, hogy nem csak a bankok sara, hanem a felelőtlen hitelfelvevőké is, vagyis mindkét fél tehet erről. A szerződésemet pedig hálistennek jó előre kikértem és elolvastam, a kétes részekre rákérdeztem. Persze tény, hogy jogász vagyok, de ugyebár lakásvásárlásnál ügyvédje egyébként is mindenkinek kell legyen, szóval ez sem jelent különbséget.

    szerk.: És ha neadjisten valami hatalmas kataklizma érne és nem tudnám fizetni a hitelt, akkor nem hagyom, hogy árverezésig jusson, mint a sok hőbörgőé. Hanem leülök, gondolkodom, és amikor már látom, hogy nem fog menni, még nagy késedelem előtt (!) elmegyek a bankhoz egyezkedni a futamidőről, hátha sikerül. Ha nem, akkor pedig gyorsan eladom ahogy tudom, még ha csak ár alatt is lehet, mert így elkerülhető a hitel bebukása, és az az, ami igazán drága. Ehhez is csak józan ész kell, ami sajnos rengeteg emberből hiányzik. :W

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák