Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz philoxenia #89277 üzenetére

    Sokfélét kipróbáltam már ezek közül. Ideig óráig jobb volt, de még a szifoncsere sem segített. Akkor is elég gyatrán ment le. Mondjuk a nyomás alattit még nem.

    Ez még érhetne egy próbát

    Most,hogy a konyhát felújítom, és lesz mosogatógép, azt már nem merem ilyen lefolyóba bekötni.

    Szóval a 40- es helyett nem lehet berakni 50-es egy szakaszon ( gondolom a csatlakozásnál a peremnél szintén fennakadna a sok szar). Esetleg egy részen szimplán kicserélni ugyanakkora csőre? De az megint kérdéses, hogy milyen lesz a maradék szakaszon.

    Tehát a végére marad, hogy valamivel valahogy kipucolni 30 évnyi mocskot, vagy pedig a strangig kivésni a falat és teljesen új lefolyót berakni, esetleg nagyobb lejtéssel?

    Van még itt a hirdetőújságban, hogy duguláselhárítás falbontás nélkül. De gondolom ő is csak nagy nyomás alá helyezi a rendszert. De ezt mondjuk én is meg tudnám csinálni, ha létezne valami 40-es csőre csatlakoztatható fej, amire én egy slagot rá tudok kötni, és a mellette lévő sarokszelepről meg adok neki nyomást.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák