Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasza blanka

    aktív tag

    válasz Csabroncka #62290 üzenetére

    én csak azt néztem, hogy nem olyan nagy az árkülönbség a neo iso és a neo passzív között, de lehet igazad van, én meg rosszul tettem fel a kérdést, mert magára a neo termékcsaládra gondoltam amiből van a plusz, az iso meg a passzív. szóval ez vállalható kategória, vagy vmi gagyi?

    eszmilan:

    nem olyan egyedi az, loptam az ötletet :D ha megnézed a 62271-ben a képet amit beraktam, ott a földszinti lakás erkélyén is így van megcsinálva.(csak rondán) direkt megnéztem délután és a házsorban pár helyen így van megcsinálva. de ha van jobb ötleted, szívesen veszem. a drótüveg cseréje olyan 40-45e lenne, most találtam vmi céget, ahol 17e/m2 beszerelve a fehér. de szerintem az nem vmi esztétikus, és földszinten gáz hogy belátnak. ha elé/mögé teszek gyékényt vagy nádat, akkor mi értelme a cserének? sokan simán dróthálóra cserélik, vagy vmelyik házsorban eleve úgy adták át a lakásokat, ott is általában a gyékény, vagy műrattan a menő.

    "Amúgy azt nem értem, hogy ha megvan ott a parapetfal, akkor miért akarod elbontani és ugyanúgy visszaépíteni Ytongból?"

    a házgyári parapetfal vmi fa/szigetelés/fa szendvics. ezen a videón 9:20nál látszik egy ilyen
    https://www.youtube.com/watch?v=jg5LHVGg0KA

    " Lehet, hogy az épület merevítésében részt vesz."
    ááá, mondom az vmi fából eszkábált vmi. a válaszfalak meg albafallal vannak megoldva ezekben a panelekben. az is hamarosan elbontásra kerül, mert hangszigetelése nulla, és a szoba kiosztás is hülyén van megoldva.

    na jóéjt mára

Új hozzászólás Aktív témák