Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz pjen #52069 üzenetére

    Hmm, teljesen értlek én. Te nem értesz engem.
    Tudod, a helyzet az, hogy annyi szerszámom van, hogy pölö vettem tavaly néhány kisebb kézi gépet, mint excentercsiszoló, felsőmaró, amire tényleg szükségem van, és egy éve lassan, hogy nem találok helyt neki, és azóta is a műhely asztalán kerülgetem. (Nem szívesen.) Nem akarnám, hogy az jöjjön le, hogy nagyon nagy az arcom - ezekkel a szerszámgépekkel keresem a kenyeremet - másképp nem menne. (Egyébként hogy fájdítsam a szívedet, biztos több, mint egy csomagtartónyi szerszámot és gépet ajándékoztam már el örömmel. Mert kell a hely. Ha Te lettél volna az utamban épp, akkor most nálad szolgálnának ezek az általam "kinőtt" kisgépek. És jobb helyen lennének ott, mert nálam csak porosodnának - őszintén sajnálom, hogy nincs úgy időm barkácsolgatni, ahogy szeretek, pontosabban szeretnék.)
    És épp azért utasítottam vissza, mert bizonyos voltam abban, hogy sok lelkes amatőrnek erekciója kerekedne ettől a kis kütyütől. Így valószínűleg olyan kapta meg ajándékba, aki örül is neki, és használja is.
    Félreértés ne essék: Nem lesajnálom az IXO-t. Nekem nagyon fapados lenne, tekintve, hogy nagyon alacsony a fordulatszáma (ezt mindenki megérezné, ha zsinórban kellene a helyére tekernie mondjuk egyvégtében ezernyolcszáz db 3x10-es, 3x16-os csavart. Több óra pluszt jelent tehát.) És nincs rajta nyomatékszabályozó. Akkor áll le, ha leállítod. Ez gyártás közben szintén jó nagy hátrány, mert ezernyolcszázszor kézi vezérléssel kell a megfelelő nyomatékot eltalálni. Meg pótakku sincs, csak egy dokkoló, az akku beépített. Nem olyannak találták ki, aki olykor tíz órán át is folyamatosan gyilkolná. Kifejezetten a barkácsolókat célozták meg, akik zsebben lötyögtethetik, mert ott is elfér.

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák