Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exodion

    aktív tag

    válasz st6969 #124618 üzenetére

    - Ja... na hat felenk ilyeneket sosem raktak be :D.

    - Tok jo, nalunk meg kadat se szabadna betenni (legalabbis amikor staikustol kerdeztem mondta hogy nem kene, nem eroltettem... erre folottem sarokkad van). Tavhonel szamit hogy milyet raksz be. Ha meg nem egyedi meros tavho van, akkor lehet vele trukkozni, de ha egyszer egyedi merot kaptok, akkor ugyis atnezik a radiatorokat. Aztan ha kiderul hogy kevesebbet fizettel mint kellett volna jon a puszi. Egyedi merosnel meg azert nem engednek nagyobb teljesitmenyu radiatort berakni mert alapdij modositassal jar. Amihez meg kozgyules kell es a lakokozosseg 50%-a+1 fonek el kell fogadnia.
    Okolszabaly: ha most 22K 600x600 van font, akkor te is 22K 600x600-at raksz fol. Ez Debrecenben a szabalyozas, de van a csaladban olyan akinek ~200eFt-ot kellett fizetni (Budapest XIII.ker) az egyedi meros atallas utan (nagyobb radiatorokat raktak fol).

    - Nem, indukcios fozolap. 32A-t lesziv ha barmelyik ket fozozonat felkapcsolom. Ha melle folkapcsolnek mondjuk egy lampat a 32A-t le is verne. Jo... lehet hogy nem de pl egy fozes+huto/paraelszivo... Elotte volt 25A, most lett 25A (ami korabban is megvolt)+20A+20A.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák