Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz macilaci78 #93859 üzenetére

    Felrakom a falra, nincs para, elegge masszivnak tunik a festek, a glett pedig mint mondtam, minimalis, az nem jon le.

    Csak erdekesseg, a LUX laminalt padlo vagot nem ajanlom senkinek. Gondoltam veszek egyet, hogy ne kelljen a korfuresz asztalomat felvinni az emeletre, vagy ne kelljen kirohangalnom a muhelyembe. Azt hiszem 13k volt. De az elso 'vagas' utan raktam is vissza a dobozba.... Nem vag, hanem marcangol, es azt is ferden csinalja. Szoval inkabb mentem mindig lefele, es vagtam a furesszel.

    Meg egy dolgot kerdeznek, csak a velemenyetekre vagyok kivancsi. Szobaban volt egy vizbazisu lakkal kezelt fenyobutor garnitura. Mivel a gyerekagy, pelenkazo komodbol is fenyot vettunk, gondoltam meghagyok mindent, de felcsiszolom, ujralakkozom a butorokat. A festekboltban mondtak, hogy 120 -as papirral csinaljam. En azt kicsit keveslem, 100 -asra gondoltam, de hallgattam a nore. Rezgo csiszoloval nem lesz nagy melo, de nem vagyok meggyozve, hogy a 120 -as papir leviszi a lakkot. Szerintetek?

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák