Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz nyesteb #79523 üzenetére

    nem mindegy a szeparáltság, olyan tervet mutass ami a végleges lesz:) valószínűleg úgy 3 egységgel kényelmesen elvagy, és ugye hűt/fűt, melegvíznek meg hőszivattyús bojler, egyre olcsóbbak, kb 1m ft-ból megvagy mindennel ha nem akarsz spéci klímákat - vannak, sztem nem érik meg a felárukat egy jó belépő japánhoz képest -, és nagyon gyors, egy nap alatt megvan minden minimális fúrással, kosszal
    lépésálló szigetelésekről azt kell tudni valóban lépésállóak és nem horpadnak be ha rájuk lépsz, ellenben akár kézzel össze tudod őket nyomni, legkeményebb xps-t is, gyapotot meg átszakítod, a tehereloszlató rétegnek az a szerepe, hogy közvetlen és pláne pontszerű terhelést ne kapjon az anyag
    ahogy te elképzelted teljesen sík felületre lehetne csak rakni őket, aztán vmilyen parketta alátét, felette a parketta, ami működne is bútorok nélkül, fentebb tárgyaltuk milyen tömegek vannak/lehetnek lakásban, de mint mondtam van megoldás beton nélkül is, csak drágább - valószínűleg kongana is vmilyen tehereloszlató réteg nélkül, ha csak nem gyapotot raknál szigetelésnek -
    nekem 5cm-t kell megoldani, 3cm eps lesz, 2cm kiegyenlítővel és erre talán még rakok 12mm-es nútféder osb-t is vmilyen xps alátéttel a másik helyiséggel együtt

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák