Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Sziasztok, nekem volt pár hete a bojler problémám.
    Végul kuka lett az egész és jött a helyére egy másik.

    Sajnos én nem voltam otthon pár napig, szülő intézkedett az ügyben, az ő "szakija" csinálta meg az egész bekötést meg mindent, de a végeredmény számomra fura.

    Az új bojler egy ariston fais 80 v/2, az első meglepetésem az volt, hogy ezen nincs hőszabályzó vagy kapcsoló és mivel a falba lett kötve, amint elhasználok egy kis vizet belőle, rögtön bekapcsol és melegíti.
    Ém ezt kicsit pazarlónak tartom, mert a régi hajdún az első volnalra kapcsolva felmelegített víz elég volt 2-3 napra, 2 személy napi 2 gyors zuhanyának, konyhába nem a bojlerből megy a víz.
    Kérdés az, hogy tudnék-e vhogy egy kapcsolót rászerelni?
    Ez a doboz van a falban:

    A másik problémám pedig a túlfolyó, ami így néz ki rajta:

    Mivel ezt az új bojlert már rendesen karban kéne tartani, hogy tudom ezzel megoldani a víztelenítését majd?
    Hiszen nem látok rajta kapcsolót..

    Na meg a hideg víz csőa bojler alatt mintha folyton vizes lenne, tuti rosszul nem jól kötötte be..

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák