Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • harry

    veterán

    válasz Jovanny2 #16496 üzenetére

    Így van ez amúgy műszaki áruházaknál is. Vicc, hogy amit meg lehet kapni értelmes áron egy rendes PC boltban (még nem is a noname zug webshopokra gondolok, hanem rendes boltokban), az milyen áron van a MediaMarktban, Saturnban meg hasonlókban. Persze jó, hogy ott van kirakva, meg lehet fogdosni, neve van, garancia, tanácsadás, tudom is én, de sokszor érdemes kisebb boltban is körülnézni. Jobban mondva, szinte mindig.

    Csak pl. barkács téren nekem az a bajom, hogy én sokszor nem tudom pontosan, mit akarok :D Tehát szeretem megnézegetni, megfogni a dolgokat, végigböngészni a polcokat, míg egy kisebb boltban mondani kéne a velem szemben álló pultosnak, hogy kéne egy ilyen-olyan paraméterű cucc, ami ráadásul ilyen, és ehhez illeszkedjen. Ezt hozzá nem értőként sokszor nem tudnám ily szépen előadni, laikusként meg nem nagyon szeretek találgatni, hogy miképp magyarázzam el, mit is akarok... nyilván ha tudom, hogy pl. gu10-es foglalat kell, vagy 32-es lefolyó áttoló karmantyú, akkor nincs gond, de ha nem tudom a nevét, csak egy kép van a fejemben, ez macerásabb :D

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Új hozzászólás Aktív témák