Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tothjozsi96

    addikt

    válasz gordonfreemN #141552 üzenetére

    Egyébként szerintem is az az MMG szelep a legjobb, amit vettél. Máskor is ilyent vegyél.

    Hát, sok esetben szerintem azért nem kellett még cserélniük valamit, mert senki se viszi vissza, hanem vesznek másikat. ;) Vízvezeték bolt, saját sztorim, vettem egy 6/4"-es csőfogó kulcsot, még aznap sikerült eltörnöm, de nem vittem vissza. Biztos van aki nyomta volna a gombot hogy fizessék vissza de áh, én annyira utálom az ilyeneket hogy hihetetlen. Így lennék egy ilyen biztonsági szelep dologgal. Sokszor azt érzem hogy az embert nézik hülyének, meg kb mi az hogy visszahozza. Én legtöbbször ezzel a hozzáállással találkoztam, meg megmondom őszintén én azért is kerülöm ezeket a szituációkat mert volt hogy hétvégén zárva volt a bolt, és akkor is kiadtak szerelvényt SOS-ben, szóval ja. Kinek mi.. :K De látod, a Te sztoridban is ott van, hogy elküldik garanciára, és vegyél egy újat. Hát akkor meg.. ugyan ott vagy ahol a part szakad. Ja, majd talán kapsz egyet amit kicserélnek garanciában, 3 hónap múlva. Most mondtam valamit, de ja.

Új hozzászólás Aktív témák