Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • canniball

    nagyúr

    válasz Jovanny2 #12094 üzenetére

    Pedig de. :)

    Morris!
    Mission failed, úgy bele van épülve hogy se meghúzni se kicsavarni nem tudtam. :o De ez valami különleges méret: a 16-os kulcs épphogy de kicsi volt hozzá, a 17-es épphogy de lötyögött ez viszont pont elég volt ahhoz hogy lecsúszva ledarálja a sarkot. A csőfogóval sem voltam sikeresebb. Aztán mérgemben behoztam a kerékkulcsot ami feladta az utolsó kenetet: szépen leszedte az össze sarkot. Azt hiszem kéne vennem egy franciakulcsot...

    Az aereco/szellőztető témához.
    Úgy tudom mióta beleléptünk az EU-ba azóta építésnél/kialakításnál azokba a helyiségekbe ahol nyílt égésterű készülék van biztonsági okok miatt kötelező szellőzőt szereltetni, megvan hogy adott légtérhez mekkorát. Nem kérdezik hogy neked van-e kedved erre pénzt kiadni vagy beengedni ott a hideget, ha nem rakatsz nem kapod meg az engedélyt. Persze aki már korábban "beüzemelte" pl. a konyhát annak nincs ezzel gondja.
    Ettől független téma a higroszabályozós szellőztető mint lehetőség, ezt ugye az fogja felszereltetni akinek párásodás-penészedés problémája akadt. Nem tudok róla hogy ehhez külön engedély kéne, így senki sem fogja nézni hogy milyet szereltetsz, higroszabályzósat vagy fixet, zárhatót vagy nem zárhatót.

    Pitterix!
    Szétesik? Nincs meg a tényleges vastagsága? Meg sem fordult a fejemben hogy ilyesmi is előfordulhat... :(((

    A Nikecell alatt az ettől a gyártótól származó üveggyapotra gondoltam, de ezek szerint azt nem ismered.

    veze!
    Az oldalon látható Hibásműködtetés gátló a mi konyhaablakainkon is megtalálható, de az a tapasztalat hogy jó lenne ha a nőket is tájékoztatnák róla ha ilyen ablakot szerelnek valahová. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Új hozzászólás Aktív témák