Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz Nkboy #101734 üzenetére

    "Aki a tizedik emeleten lakik, az hogyan fúrja le? :DDD "

    Pont úgy, ahogy a másodikon lakó, kihajol. Más megoldás nincs. A klíma kültérit hogy rakják fel a tizedikre?
    Attól hogy valaki lusta barom 4,5x8mm csavart venni, és egyszerűbb popszegecselni, az nem jó

    "A "sima'' redőnyt gyárilag is szegecselni szokták, kivétel a motoros és a vakolható. Lamella elcsúszásnál, szerintem nem kell szétszedni, legalábbis én nem szoktam."

    Elég baj, ha valaki szegecseli, és azt feltételezi, hogy soha nem fog elszakadni a gurtni, nem törik lamella, és nem kell bontani. Hát 4-5 évente legkésőbb bontani kell valamiért.
    Lamella csúszás ha akkora, hogy nem jön le, és a tokban elakad, akkor egy 2mm drótból hajtott kampóval megoldható valóban.

    Aki járt valaha szakképzésre, az tudja, mi a különbség az oldható és a nem oldható kötés közt, és melyiket hol alkalmazzák. Egy olyan elemnél, ami üzemszerű szerelő nyílást foglal magába, nem lehet szegecselést alkalmazni, mert nem oldható kötés.
    A redőnyös meg vélhetően azért szereti szegecselni, mert akkor +1 óra munkát tud elszámoltatni, mivel le kell fúrni a régi szegecset, és utána újra szegecselni. Látványos, időhúzós munka

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák